ХТО МИ?

Ми такі ж, як і ти – любимо рух життя і нові пригоди, дивовижні міста, пізнавати нові культури, куштувати нові страви і напої, вивчати нові мови, радіти новим знайомствам, ділитися ідеями з цікавими людьми!

Лиля414

Ліля

Співзасновник

Ми – Ліля і Оля.

 

Ми любимо відкривати світ!

Оля414

Оля

Співзасновник

Наша історія почалася з випадкового знайомства у бізнес-подорожі. Ми ділилися одна з одною спогадами про мандрівки. Ліля натхненно розповідала про те, як вона любить складати маршрути своїх подорожей і колесити незнайомими країнами уздовж і впоперек. Оля згадувала про свою пригоду на яхті. Нам так хотілося зберегти ці спогади максимально детальними і яскравими.

 

На жаль, в Україні не було скретч карти, яка могла б вмістити всі наші детальні подорожі і морські пригоди. Тоді ми загорілися ідеєю створити свій якісний український продукт, який втілить всі наші бажання!

Так у 2014 році з’явилася перша скретч карта світу українською мовою Discovery Map World – детальна карта з наклейками активного відпочинку, на якій легко відзначати пригоди і створювати історію своїх відкриттів. Ми створювали зручну карту для мандрівників, таких як і ми самі.

 

Наш продукт сподобався українцям, які оцінили його як найкращий подарунок мандрівнику! А іноземці стали купувати нашу карту, як сувенір з України. 

 

Це надихнуло нас зробити скретч карти світу і Європи англійською мовою для мандрівників з усього світу! А також ми створили першу детальну скретч карту-путівник України!

Колись нас було тільки двоє, а тепер у нас є ціла команда! 

Люди, які поділяють нашу місію!

 

Ми створили проект Discovery Map, щоб розбудити в тобі бажання відкривати нові місця і насолоджуватися світом і життям. Мотивувати і наблизити тебе до здійснення твоїх бажань! Допомогти тобі зберегти спогади про подорожі на все життя. Дарувати надихаючі скретч карти в подарунок своїм друзям!

 

Ми вважаємо, що життя – це пригода і треба його прожити цікаво та змістовно. Бути мандрівником, а не туристом!

 

Так і народився наш слоган – «Життя – це пригода!»

 

Давай відкривати світ разом!

 

З 💙 Oля і Ліля

Discovery Map Team

 

ТВОРИ ДОБРО

 

Дорогий друже!

 

Хто любить подорожувати, той безумовно любить наш Світ і допомагає тим, хто цього потребує! Тому ми впевнені, що ти із задоволенням візьмеш участь в  хорошій справі!

 

Коли ми тільки планували цей проект, ми одразу вирішили направляти частину прибутку на доброчинність. 

 

Ми бepeмо участь у благодійних заходах, співпрацюємо з волонтepами та доброчинними організаціями, які допомагають нашій армії,  дітям-переселенцям із зони АТО, онкохворим діткам, дитячим будинкам. Також, ми підтримуємо проекти, що спрямовані на розвиток туризму.

 

На нашій сторінці у Facebook ми інформуємо про благодійну діяльність Discovery Map. Ми обираємо адресатів із перевірених джерел!

 

За період існування проекту ми: підтримували Міжнародний дитячий фонд “Таблеточки”, який допомагає онкохворим дітям; робили внески на підтримку армії через Сергія Притулу; традиційно раз на рік беремо участь в Благодійній барахолці Кураж Базар (тут ми продаємо свої скретч карти і барахло з подорожей, яке ти можеш приносити нам на стенд. А гроші за участь і від продажів віддаємо організаторам, які підтримують важливі соціальні проекти). Традиційно щороку підтримуємо проект з розвитку туризму в Україні “Стежками героїв” та інші.

 

Щиро дякуємо нашим клієнтам за те, що роблять добро разом з нами! 🙂

 

Стеж за нами і приєднуйся до  благодійних заходів, в яких ми беремо участь.

 

Ви можете перерахувати кошти особисто і бути впевненими, що Ваша участь була корисною!

Разом ми здатні зробити світ кращим!

 

Твою допомогу готові прийняти вже зараз:

 

Благодійний фонд «Таблеточки»

міжнародний благодійний фонд допомоги важкохворим дітям,

які перебувають на лікуванні у Київському дитячому центрі

онкогематології НДСЛ «ОХМАТДИТ».

 

Переказ на рахунок  у Приватбанку — 5584 2422 1113 2700

(картка оформлена на Кудіненко О.Я., засновницю фонду)

Благодійний фонд «Таблеточки»

Код ЄДРПОУ 38805429

р/р 26009052722826

МФО 300711 в ПФ ПАТ КБ «ПриватБанк»

в ПФ ПАТ КБ «ПриватБанк»

неприбуткова організація

 

Допомогати — це просто!

tabletochki.org

«Українська Біржа Благодійності» 

Скарбничка КУРАЖ БАЗАРУ

https://ubb.org.ua/uk/project/5035/